הדפסה על כובעים נהפכה לנפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות. הדפסה על כובעים מתבצעת בעיקר לצרכי עבודה (כמו, למשל, הדפסת לוגו של בית עסק מסוים), סמלי בית ספר וכדומה. עם זאת, להדפסה על כובעים יכולים להיות שימושים רבים נוספים. הרי לפניכם כמה דברים שכדאי לדעת על הדפסה על כובעים בקריות.

הדפסה על כובעים בקריות
הדפסה על כובעים מתבצעת בכל איזורי הארץ. כך, למשל, ניתן לבצע הדפסה על כובעים בקריות, הדפסה על כובעים במרכז והדפסה על כובעים בדרום. בכל מקרה, התוצאות הנן זהות בכל המקומות. הדפסה על כובעים מתבצעת כך שאנו בוחרים את הכובע עליו אנו מעוניינים להדפיס (בדרך כלל מדובר בכובע מצחייה או כובע טמבל), בוחרים תמונה, כיתוב או לוגו (בהתאם למטרה לשמה אנו מעוניינים לבצע את ההדפסה) והתמונה מודפסת עבורנו על הכובע באמצעות מכונה מיוחדת שמטרתה "להטביע" את הכיתוב או התמונה שבחרנו על הכובע.

מה כדאי להדפיס על כובעים?
כפי שצוין, הדפסה על כובעים בקריות מתבצעת לשלל מטרות שונות. כך, למשל, ישנם בתי עסק שחלק מהלבוש שלהם כולל כובע מצחייה (העניין נפוץ במיוחד בקרב מתדלקים בתחנות דלק, למשל). על הכובע ניתן להדפיס את הלוגו כחלק מלבוש העבודה. פרט להדפסות עבור צרכים כאלה, ניתן גם לבצע הדפסה על כובעים לצרכים אישיים, כמו למשל הדפסה של תמונות משפחה על מספר כובעים תואמים וכדומה.

בואו לראות איך אנחנו מדפיסים

הדפסה על כובעים בקריות