חולצות מודפסות הינן חולצות T- SHIRT רגילות, עליהן מודפס דבר מה. דבר זה יכול להיות תמונה, כיתוב, קריקטורה וכדומה. טרנד זה קיים כיום בכל הארץ, וכך, ניתן לרכוש חולצות מודפסות בקריות, במרכז, בדרום ובכל שאר איזורי הארץ.

חולצות מודפסות בקריות – כיצד זה מתבצע?
לרוב, הדפסת חולצות מתבצעת כך שהלקוח בוחר חולצת טי- שירט מבין מגוון החולצות הקיימות בחנות, או לחילופין מביא חולצת טי- שירט משלו. לאחר מכן, בוחר הלקוח הדפס, כיתוב או תמונה עמם הוא מזדהה, מבין מבחר רחב ביותר של תמונות וכיתובים (אלבומים אלה בדרך כלל קיימים בכל חנות המבצעת הדפסה על חולצות). לחילופין, ניתן גם להביא תמונה מהבית (מודפסת, או על כונן קשיח או דיסק און קי), אותה ניתן להדפיס על החולצה. במקרה כזה, חשוב מאוד להקפיד שהתמונה אותה אנו בוחרים תהיה באיכות טובה במיוחד, וזאת על מנת שנוכל לקבל את התוצאה הטובה ביותר על הטי- שירט.

חולצות מודפסות בקריות – מי עושה זאת?
קיימים מגוון של בתי עסק העוסקים בהדפסת חולצות לפי בקשה. כך, למשל, ניתן להדפיס חולצות לבתי עסק, לבתי ספר וכדומה. על מנת להדפיס חולצות לא נדרשת הכשרה מקיפה ומיוחדת, אלא הדרכה בסיסית ופשוטה. ההדפסה עצמה מתבצעת באמצעות מכונה מיוחדת אותה "מהדקים" על החולצה בטכנולוגיה ייחודית הנקשרת לסיבי החולצה, ובאופן זה, התמונה אינה דוהה בקלות.

חולצות מודפסות בקריות